علم‌الهدی: اگر نسخه رهبری عملی می‌شد مشکل گرانی، تورم و بیکاری را نداشتیم

علم‌الهدی: اگر نسخه رهبری عملی می‌شد مشکل گرانی، تورم و بیکاری را نداشتیم

امام جمعه مشهد تاکید کرد: اینکه به اروپا چسبیده‌اید، هفت ماه تجربه برای شما کافی نیست؟ در برجام توانمندی هسته‌ای ملت را که به خون جوانان توام شده بود، به پای امریکا و اروپا ریختید و با تصویب FATF و CFT، شخصیت این ملت را به پای اروپا، به امید نظر افکندن به شما می‌اندازید؟

x

شاید بپسندید

ترامپ در توجیه ناکامی در مسائل داخلی آمریکا به برجام تاخت

ترامپ در توجیه ناکامی در مسائل داخلی آمریکا به برجام تاخت تهران – ایرنا – «دونالد ترامپ» رئیس جمهوری آمریکا در حالی که در حل اختلاف با دمکرات های این کشور در زمینه تامین هزینه احداث دیوار مرزی ناکام مانده و تهدید به تعطیلی دولتش کرده است، برای توجیه این مساله، به برجام تاخت و ادعای خود در مورد پرداخت مبالغی پول به ایران را تکرار کرد.

تجهیزات جدید دفاعی ارتش رونمایی می شوند

تجهیزات جدید دفاعی ارتش رونمایی می شوند تهران- ایرنا- جانشین فرمانده نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی ایران اعلام کرد که تسلیحات جدید این نیرو فروردین ماه سال آینده به مناسبت هفته ارتش رونمایی خواهند شد.

دو راهی چالش برانگیز کشور درباره FATF و توصیه ابوطالبی

دو راهی چالش برانگیز کشور درباره FATF و توصیه ابوطالبی تهران – ایرنا – مشاور رییس جمهوری تاکید کرد: کشور برسر دو راهی چالش برانگیزی قرارگرفته است؛ نه بالاتر از لیست سیاه FATF لیستی هست و نه این که اگر در خصوص مبارزه با پولشویی چیزی گفته شد، اتفاق ویژه‌ای خواهد افتاد؛ راه را در زمستان ۱۳۹۷ اشتباه نرویم.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com