تمامی نیازمندیهای دفاعی با دانش بومی تولید می شوند

تمامی نیازمندیهای دفاعی با دانش بومی تولید می شوند

مشهد- ایرنا- مدیر ارشد وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح در خراسان رضوی به تولید همه نیازهای دفاعی کشور با تکیه بر دانش بومی و متخصصان داخلی اشاره و بیان کرد: همه تجهیزات مورد نیاز نیروهای مسلح تولید داخل هستند و به روز تحویل سربازان نظام جمهوری اسلامی ایران قرار می گیرند.x

شاید بپسندید

احتمال بازگشت هواپیمای نروژی از ایران در هفته آینده

احتمال بازگشت هواپیمای نروژی از ایران در هفته آینده تارنمای بلومبرگ با اشاره به تلاش شرکت هواپیمایی نروژی برای تعمیر و بازگرداندن هواپیمای خود، نوشت هنوز زمان دقیق خروج این هواپیما از ایران مشخص نیست، اما احتمالا هفته آینده انجام شود.

چرا کنسرت هوروش‌بند لغو شد؟

چرا کنسرت هوروش‌بند لغو شد؟ سرپرست فرمانداری شهرستان فیروزه درباره لغو کنسرت هوروش‌بند گفت: وجود گروه‌های بی‌شناسنامه و تجمع آن‌ها، علت لغو برگزاری کنسرت اخیر در شهرستان فیروزه بود.

آخرین فرصت خرید سربازی

آخرین فرصت خرید سربازی معاون وظیفه عمومی فرماندهی انتظامی خراسان رضوی گفت: سال ۱۳۹۷ آخرین سالی است که طرح خرید خدمت سربازی اجرایی می‌شود و این قانون از سال آینده به‌طور کامل لغو خواهد شد؛ بنابراین اگر فردی هم قصد خرید خدمت سربازی دارد، بایستی تا پایان سال جاری درخواست خود را ارائه داده و یکی از اقساط خود را نیز برای خرید خدمت واریز کند.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com